Пошук

Обухів - Київ: метро можуть знову закрити

Обухів - Київ: метро можуть знову закрити

Місцева влада Києва буде змушена зупинити рух громадського транспорту, зокрема і метро, якщо лікарні будуть неспроможні надати допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19.

Про це в ефірі Свобода Live сказав міський голова Києва Віталій Кличко, передають Хроніки Обухова.

Я не хочу про це говорити. Якщо станеться вибух (захворюваності – прим.), то ми будемо змушені переходити до таких речей, винятково турбуючись за здоров’я та життя людей, – сказав Кличко.

Водночас він чітко не відповів, чи зупиниться транспорт у Києві, якщо місто потрапить до «червоної» карантинної зони, яку визначає уряд.

Я проти того, щоб зачісувати усіх під одну гребінку для того, щоб одні правила для всіх робити. Винятково мери міст, на місцях, відчувають і несуть відповідальність перед громадою для того, щоб спалаху не було... Що означає вибух? Вибух означає, що кількість ліжок, кількість лікарів буде меншою за кількість пацієнтів, – сказав мер Києва.

Чому так?

  • Раніше у Чернівцях міська рада ухвалила рішення про послаблення карантинних обмежень на території міста, яке увійшло до «червоної» зони епідемічної небезпеки.
  • Згідно з ухвалою, у місті дозволено роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень (за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння).
Читайте також: