Пошук

Обухів очима медіа: алкоголізм, ігроманія, наркомани і фонтан

Обухів очима медіа: алкоголізм, ігроманія, наркомани і фонтан

Як і в будь-якого міста в Обухова є свої плюси і свої мінуси.

Про це йдеться у нарисі журналіста Моєї Київщини, передають Хроніки Обухова.

За його словами, до плюсів можна віднести парк і ремонт доріг. До мінусів - алкоголізм, наркоманію та ігрові автомати.

- У місті облаштували гарний парк, у центрі якого розташований фонтан. Тепер батьки мають місце для прогулянок із дітьми. Почали прибирати сміття, тож обухівчани надалі не скаржитимуться на нестерпний сморід. Активно проводиться ремонт дорожнього покриття. Поки що ситуація не зовсім втішна, але рух у правильному напрямку очевидний. Шкода, що це не стосується усіх чинників забезпечення комфортного проживання в населеному пункті, - йдеться у повідодомленні.

Крім того, за його інформацією Обухів відомий цілодобовою торгівлею алкоголю.

- Місто вже традиційно займає "почесне" місце за показником алкоголізму. Це справжня біда для містян, адже зловживати алкоголем розпочинають переважно в дитячому та підлітковому віці. Величезна кількість нелегальних наливайок успішно функціонують у місті та схоже й не збираються припиняти свою діяльність, - переконаний він.

- Наркоманія із дитячим обличчям теж не дивина для Обухова, що навіть звучить страшно. Із страшною "епідемією", що калічить життя людей, потрібно боротися. Проте цього ніхто не робить. Кричущою проблемою міста є й ігрові автомати. Відтак, чимало обухівчан уже потребують лікування від ігроманії, - стверджує автор.

- Серед наболілих проблем опитані виокремлюють молодіжне безробіття, оскільки відсутність досвіду роботи та заощаджень, які є певною "подушкою безпеки", щоб пережити період негараздів, зумовлює чималий потік місцевих за кордон. Шукають кращої долі або ж просто їдуть туди, де зможуть жити, а не виживати, - додав він.

Читайте також:

Коментарі