Пошук

Обухів похвалили: за сміття, енерго- та ресурсо-збереження

Обухів похвалили: за сміття, енерго- та ресурсо-збереження

В Обухові відбувся семінар-практикум для міських голів країни.

Про це пише Олександр Воронін з "Моєї Київщини" у статті "Десант українських мерів в Обухів: нові технології та бюджетні проблеми".

За його інформацією на ньому мерами українських міст вивчався позитивний вітчизняний та закордонний досвід муніципальної влади у справі енерго- та ресурсозбереження.

Семінар був скликаний з легкої руки голови всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», депутата обласної ради, керівника обласного офісу реформ Володимира Удовіченка, завзятого прихильника процесу децентралізації в країні

- Цікаво зазначити, що місто Обухів – у питаннях енерго- та ресурсо-збереження може дати фору навіть іноземцям. Міський голова Олександр Левченко розповів, що тільки на заміну тепломереж останнім часом витратили майже 50 мільйонів гривень, - відзначив автор.

А разом з потужним картонно-паперовим комбінатом, ПП «Обіхівміськвторресурси», яке відповідає за питання вивозу та утилізації сміття, є своєрідною візитівкою міста.

- Завдяки енергійності його керівника Армена Полатьяна (який нещодавно одержав звання заслуженого працівника соціальної сфери) місто має не тільки додаткові робочі міста, але охайний вигляд, оскільки весь сміттєвий ланцюжок у місті взяло на себе дане підприємство. Більш того, воно готове до роботи з іншими містами, що досить контрастує з епопею зі львівським сміттєвим хаосом, - додав він.

Читайте також:

Підписуйтеся на канал "ОБУХІВСЬКА ТЕЛЕГРАМА" в месенджері Telegram