Пошук

Обухів відвідала делегація з Ізраїлю: підписали меморандум про співпрацю

Обухів відвідала делегація з Ізраїлю: підписали меморандум про співпрацю

Обухів відвідала делегація з Ізраїлю, котра підписала меморандум про співпрацю з місцевою мерію.

Про це повідомив мер міста Олександр Левченко на своїй сторінці у Facebook, інформують Хроніки Обухова.

- Майже три місяці тому, разом з численною українською делегацією мерів з 10 міст та представників муніципальної влади, я відвідав перший в історії ізраїльсько-український муніципальний саміт, що проходив в Тель-Авіві, - Мені пощастило познайомитися з організаторами цього масштабного заходу – представниками Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна. І позитивним наслідком цього знайомства стало те, що сьогодні вони приїхали до нас в Обухів для налагодження механізмів розвитку співпраці в різних аспектах соціально-економічних відносин.

Зустріч пройшла в Обухівській міській раді, куди запросили промисловців та підприємців міста, а також керівників управлінь та відділів виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Ключовим моментом зустрічі стало урочисте підписання Меморандуму про співробітництво з Торгово-промисловою палатою (ТПП) Ізраїль-Україна.

- Основний задум полягав в тому, щоб ми познайомилися, проаналізували свої ідеї, можливості та погляди для подальшої співпраці.
Адже це реальна можливість залучати до співробітництва з Торгово-промисловою палатою великі підприємства міста, які представляють свою продукцію на зовнішніх та внутрішніх ринках. Це стосується ККПК, Обухівського молокозаводу, «Інтерфому», ПП «Алеана» та інших підприємств, - підкреслив він.

За його словами "Ми (Обухів, прим.ред) можемо використовувати співпрацю з ТПП для того, щоб налагодити торгово-економічні відносини з Ізраїлем, для пошуку нових ринків збуту, для пошуку інвесторів в містобудування, сферу медицини, туризму, енергозбереження та енергоефективності, для напрацювання інвестиційних проектів, які можна буде втілити в життя".

- Я дякую особисто Владу Черкаському, генеральному директору ТПП, Євгену Шульгіну, голові наглядової ради, Олександру Павлову, голові Ділової ради Україна-Ізраїль, Моше Даніелю, члену ради директорів та іншим представникам Торгово-промислової палати за чудову зустріч та можливість налагодження партнерських відносин, - додав він.

Обухів відвідала делегація з Ізраїлю: підписали меморандум про співпрацю
Обухів відвідала делегація з Ізраїлю: підписали меморандум про співпрацю
Читайте також:

Коментарі