Пошук

Обухів приймає міжнародну конференцію

Обухів приймає міжнародну конференцію

Обухів приймає міжнародну конференцію "Малі медіа в Україні та Німеччині". В ній беруть участь представники малих медіа, регіональних телеканалів, блогери, громадські активісти з Німеччини, Франції та різних куточків України, загалом понад 30 учасників.

Про це повідомляє Відділ муніципальних ініціатив та інвестицій на своїй сторінці у Facebook.

Організаторами виступили European ways e.V. (Лейпціг, Німеччина); ГО Асоціація розвитку Обухівщини (Обухів, Україна); Виконавчий комітет Обухівської міської ради (Обухів, Україна) та інші організації. Проект відбувається за фінансової підтримки Мінінстерства закордонних справ Німеччини.

За час конференції учасники отримують практичні знання з адміністративно - територіального устрою України та Німеччини, історії співпраці Обухова та Радебойля, відеоблогінгу та відеомонтажу, ролі соціальних медіа у подіях 2014 року в Україні, фінансування малих медіа, історії та сучасного стану медіа в Україні, роботі в соціальних мережах, протидії Фейк - ньюс, редакційному менеджменту та багато іншого.

Відвідають Верховну Раду України, регіональний телеканал ПОГЛЯД, Національну раду з питань телебачення та радіомовлення, парк Київську русь.

Також підготують спільні відеоролики, фотографії в рамках навчання та спільної роботи. Маємо надію, що іноземні учасники конференції підготують інформаційні матеріали про отриманні знання та враження від подорожі Україною.

Обухів приймає міжнародну конференцію
Обухів приймає міжнародну конференцію

"Одна з найголовніших проблем яку ми намагалися розв'язати організовуючи цей захід - це розвіяти "міфи" про Україну, мотивувати писати більше позитивних новин в іноземних ЗМІ і розповісти про нашу державу та місто Обухів всьому світу" - зазначили організатори тренінгу.

Читайте також: