Пошук

Обухів - увага: Дубинський це новий політичний проєкт Коломойського?

Обухів - увага: Дубинський це новий політичний проєкт Коломойського?

Ми є свідками запуску цього проєкту відомого українського бізнесмена – проєкту Олександра Дубінського.

Про це пише Віктор Бобиренко (Бюро аналізу політики, громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети") в статті "Дубінський як новий політичний проєкт Коломойського" на УП, передають Хроніки Обухова.

...Раніше Дубінський використовувався, як і "Квартал 95" у 2000-х. У якості лопати. Наривати компромат. Закопувати рейтинги. Ну, або десь і стукнути лопатою. І стібатись, стібатись, стібатись.

У нашому випадку замість "Карфаген має бути знищено" – "Вони просто тирять наші гроші" (ну, в оригіналі яскравіше, звичайно).

Але сучасна реальність підказує, що лопатою можна нарити і редут власного рейтингу. Якщо перепрофілювати лопату.

Навіщо вибудовувати структури обласних/районних організацій із нудними місцевими князьками, як у проєкті УКРОП? Віртуальна брендована партія "Слуга народу" довела всю абсурдність стратегії побудови партій поза телевізором та соцмережами.

Є цільові електоральні групи. Їх треба дослідити. Побачити перспективну нішу. І працювати з нею.

Ніша для Олександра Дубінського є.

Пам'ятаєте, незабутній Олег Ляшко бігав навколо корів і сільських бабуль? Це був проєкт для україномовного плебсу.

А ніша російськомовних незадоволених занята абсолютно нудними хлопцями з ОПЗЖ. А хохли/малороси?

Умовна ніша для Дубінського – це ті, кому за сорок, а життя, гадство, вже не вдалося, і доводиться з дипломом інженера таксувати чи з дипломом філолога торгувати білизною десь на Барабашово.

І ось впевнений у собі мачо, якого мама навчила швидко їздити, чітко показує винних у вашому неуспіху. Ось цей, цей і цей. Він іде далі, ніж Володимир Олександрович. Тут епатаж щиріший. Він матюкається на камеру, як таксист. Він розказує, з ким і як він "вершив сексуальні дії". Ну, як і Толян на районі.

А ті смішні інтелігенти так само відповісти не зможуть. Завзяття їм бракує!

До всього ще й образ розв'язного мачо, свого в дошку хлопця, з яким запросто можна випити пивка, побуцати якогось шлепаря і нав'язатися до краль з риночку.

І так, ще й розказати, хто кому тут герої, про "дєди ваєвалі", про "Слава Україні" як бандерівську кричалку – ну, щоб на общєпанятном було зрозуміло.

Початковий електорат буде "віджиматись" у закомплексованих хлопців з ОПЗЖ. Та, правда, є і нарваний Шуфрич, якого можна б і взяти партнером у перспективний проєкт.

Цей електорат ви можете бачити в російськомовних промислових містах в чарочних у п'ятницю ввечері.

Він є, він готовий. І його варто лише покликати за собою.

Коли до Дубінського приєднається Бужанський та інші люди Коломойського, вони можуть відколотися від "слуг", щойно їх набереться на парламентську депутатську групу.

Вони можуть бути від початку лояльними до Зеленського, але грати свою гру плюс трошки шити для Ігоря Валерійовича.

Звичайно, акцентування на проросійській, патерналістськи налаштованій і вічно невдоволеній електоральній групі звужує можливості. Зеленський грав по-багатому і на усіх електоральних роялях.

Але ж іще не вечір.

Читайте також:

Рейтинги Зе!команди будуть падати. Рейтинги тих, хто владу критикуватиме, будуть рости.

А Юлія Володимирівна старішає і вже не та. У Ляшка своя ніша. Від Бойка і Медведчука підтошнює і тих, хто за них вимушено голосував.

А тут молодість, азарт, кураж.

Тільки б декларації хлопців не підвели. А то точно спробують збити такого птаха на зльоті усілякі САП, НАБУ тощо. Тут словосполучення "заробить зараз" має бути вторинним. І тоді невеликі прикрості від гонінь переходитимуть у збільшення симпатій.

Це поки що Сашко Дубінський зосереджений на "кровниках" Ігоря Валерійовича Гонтаревій і Смолії. Але це лише початок великої гри.

Проєкт настільки багатообіцяючий, що явно не обмежиться лише фракцією у наступному парламенті.

А ви вже хочете списати Ігоря Валерійовича? Чекайте. Весна покаже.

Читайте також: