Пошук

Обухівські депутати планують допомогти отримувачам субсидії

Обухівські депутати планують допомогти отримувачам субсидії

Депутати від Європейської Солідарності в Обухівській міській раді на найближчій сесії ініціюють звернення до органів центральної влади з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій. Адже багато людей не зможуть отримати допомогу.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку фракції.

З травня українці, яким вже була призначена субсидія, мають знов подати заяву на її отримання. Депутати вважають це звуженням соціальних прав українців.

З 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив по суті нову систему призначення субсидій для українців.Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків. Тобто близько 3 млн родин зобов‘язані знов йти на поклон до чиновників, принести купу папірців, довідок та виписок для того, щоб отримати допомогу від держави. Особливо цинічно це виглядає на тлі жорстких карантинних заходів у країні, - йдеться в повідомленні.

Ще одним ударом для субсидіантів стало рішення Уряду ліквідувати комісії місцевих органів влади щодо призначення субсидій, зазначають у фракції. Ці комісії розглядали різні життєві ситуації претендентів на субсидії, винятки з правил та особливості кожної родини. Станом на сьогодні – біля 40% субсидій було призначено саме цими комісіями. Ліквідація комісій призведе до втрат.

Читайте також: