Пошук

Обухівський район - лідер області по кількості переселенців

Обухівський район - лідер області по кількості переселенців

У Київській області зареєстровано 316 306 внутрішньо переміщених осіб. Із них 60 559 людей переїхали з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим до початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

Одним із найактуальніших питань є забезпечення тимчасовим житлом вимушених переселенців.

Про це під час наради з керівниками територіальних громад та районних військових адміністрацій повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Київської ОВА Ігор Мещан, передають Хроніки Обухова з посиланням на КОДА.

Йдеться як про жителів Київської області, які втратили власні домівки внаслідок російської військової агресії, так і ВПО з інших регіонів, де наразі ведуться активні бойові дії. Станом на сьогодні найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб перебуває в Білоцерківському, Бучанському та Обухівському районах.

  • Вимушених переселенців розміщують у тимчасових модульних містечках, гуртожитках соціальної сфери та приватної власності. Усього з початку збройної агресії росії в комунальних закладах області поселили 22,3 тисячі ВПО.
  • Також у Київській області виділено 64 локації в установах соціального захисту населення, базах відпочинку та дитячих оздоровчих таборах комунальної та приватної форм власності. На сьогодні розгорнуто 4100 місць для розміщення ВПО, з них вільних – 832.
  • Крім того, жителі Київщини продовжують безкоштовно надавати житло для людей, які були змушені виїхати з регіонів, де тривають активні бої. Протягом березня-серпня 2022 року програмою «Прихисток» у 64 територіальних громадах скористалися 56 046 внутрішньо переміщених осіб.

Київська область дала прихисток сотням тисяч людей. Постійно працюємо над їхнім розміщенням, надаємо їм всебічну допомогу. Та війна триває і, на жаль, кількість людей, які рятуються від загарбників, у нашому регіоні може збільшитися. Тому звертаюся до громад посилити роботу з допомоги вимушеним переселенцям. Приділити особливу увагу підготовці місць для їх проживання. Ми маємо разом допомогти людям, що залишилися без рідних домівок, – наголосив Ігор Мещан.

Читайте також: