Одноразовий душ - наша таємна зброя цього літа
17:47 07.07.2022
Одноразовий душ - наша таємна зброя цього літа
Чайковський Мирослав
Чайковський Мирослав

У моєї бабусі колись була приказка: “Миска води і біла як лебідь”. Йшлося, очевидно, про стару українську традицію митися в ночвах — невеликому коритці з теплою водою.

З тих пір практично кожен щасливий власник приватного будинку провів воду в приміщення, а відтак і потреба в народній гігієні дещо відпала.

Кажуть, що саме ці душові кабінки скалічили душі не одного гордого сина кавказьких гір, калмицьких степів чи бурятської тайги під час тимчасової окупації північної Київщини.

Запаморочені світлом цивілізації в Ірпені, Бучі і Гостомелі, вони думали, що потрапили в рай, а тому після втечі тягнули з собою всю цю звичну для нас сантехніку.

І це ще “смердючки з-за поребріка” не бачили одноразових душів — феноменального дівайса, котрий дозволяє привести себе до ладу в найкоротші терміни і найкращим чином.

Настільки, що можна женитися . Насправді ж, на відміну від вищезгаданих “вонючок в кирзаках” наші пацани завжди чисті. І душею і тілом.

Душею — бо ми в себе вдома, наша війна — священна.

Тілом — тому, що чистота це органічна ознака нашої нації.

Пам’ятаєте як колись перед тим як різати кнура дідусь мив руки і так далі?

Так і наші миються шикарним одноразовим душем, позаяк відправляти "рус...х свиней" на той світ треба з чистими руками, світлими помислами і впевненістю у Перемозі.

***

ПС. Ми отримали ее, (не скажемо скільки саме, це наша тактична зброя майже як HIMARSи "трохи"). Ці "трохи" вже радують земляків на фронтах сходу і півдня.

Погода