Пошук

Пекло їх пропаганди і рай нашої правди

Пекло їх пропаганди і рай нашої правди

В авраамічній традиції є 10 основних гріхів. Кулуарами пекла ширяться чутки, що скоро до них може додатися ще один - російська пропаганда.

Кажуть, що чорти, котрі обслуговують православний світ РПЦ можуть вічно робити три речі:

  • смажити на повільному вогні жирних попів-чревоугодників;
  • підглядати за неконвенційними і негетеросексуальними формами їх статевого життя;
  • слухати Скабеєву і Соловйова, на котрих вже чекають апартаменти на березі прекрасного озера на останньому колі пекла.

Слухати - так,чекати - ні. Навіть чорти розуміють що таке гріх перед людством.

Світ російської пропаганди - не поле, котре можна перейти. Це радше болото з кочками, стрибаючи по котрим можна зберегти залишки здорового глузду. Один необережний крок і ви в трясовині шизофренії.

Пам'ятаєте як вісім років тому головною страшилкою були добробати, зокрема, Правий Сектор? На початку війни їх замінив "Азов", а за місяць - тероборона.

Змінився і континіум фантазії. Якщо тоді мірилом вигадки був "распятый мальчик", то зараз "пытки и убийства русских пленных".

Монтажі з ними як і мультик з перекачаними тестостореном тік-токерами із Чечні непогано заходять фашизуючій російській публіці і, можливо, залишкам адептів Шарія, котрий, судячи з пожвавлення, знову отримав контракт з російськими замовниками.

Їх тиражують анонімні фсб-шні телеги, втім, до українського споживача вони вже не доходять. Він зник після перших обстрілів Маріуполя і Харкова, котрі політично українізувалися самі і українізували південний схід України буквально за пару днів.

Єдині, хто уважно слідкують за груженими дезою тележками колаборантів це українські фактчекери і спецслужби, котрі документують докази для майбутніх судових справ.

Чи розуміють це зрадники?
Так.
Чому ж тоді продовжують роздмухувати вогонь українофобії?
Бо жадність.

***
.. Я сижу і дивлюся на куплену за місяць ДО книжку «Тактика і стратегія ІРА» і розумію, що весь сторічний партизанський досвід гельських республіканців до пупа не дотягує березневому Чернігівської чи Сумської тероборон.

Що після закінчення війни офіцери НАТО братимуть дорогі платні уроки у тих рядових ЗСУ, хто був під Гостомелем, у Сумах, Чернігові і Маріуполі.

Що пекельній шалині їх пропаганди ми завжди можемо протиставити райські кущі нашої правди.

Читайте також: