Під час виборів на Обухівщині балотуватиметься кіт: активісти оголосили праймеріз

Під час виборів на Обухівщині балотуватиметься кіт:  активісти оголосили праймеріз

В місті Українка Обухівського району незадоволені місцевою владою активісти напівжартома розмірковують над можливістю висунення під час наступних місцевих виборів, кота.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на один з дописів.

- Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння городян, стала нездатність нинішньої влади справлятися зі своєю роботою. Нагадаємо, влада міста Українка зазнали жорсткої критики з боку громадськості та активістів, - пише Вадим Володимирович.

Він впевнений, що "... влада, фактично, не може вирішувати проблеми городян. У зв'язку з чим громада міста пропонує обрати голову міста, призначивши на місце мера - кота".

- Свою ініціативу виборці пропонують реалізувати за допомогою конкурсу серед котячого населення Українки. При цьому, це спричинить скорочення витрат бюджету міста. Адже кіт мало їсть і багато спить. Ще один очевидний плюс - буде вирішено питання з гризунами в міськадміністрації і підвищена інвестиційна привабливість як міста, так і майбутнього ОТГ, - розповів він, - Відзначу, що подібний досвід в світі вже є.

- Віддамо владу над своїм містом в руки, точніше, лапи тварин! Друзі! Пропонуйте в коментарах свої варіанти тварин, братів наших менших на посаду міського голови м.Українка, - закликав він людей і котів.

Читайте також:
Читайте також:

Коментарі