Пошук

Порошенко оновлює партію: що буде з Кононенком і його планами на Обухів?

Порошенко оновлює партію: що буде з Кононенком і його планами на Обухів?

Вже колишній президент України Пертро Порошенко стоїть перед питанням апгрейду БПП.

Що буде з тими, чий імідж, м'яко кажучи, дещо "токсичний", але близкість до Порошенка не підлягає сумніву?

Про це пише Українська правда, передають Хроніки Обухова.

По-перше, БПП змінить назву.

Очікувалося, що її перейменують на "Солідарність", але над назвою поки що думають. Можливо, партія стане "Європейською Солідарністю", яку скорочуватимуть "ЄС", що нагадуватиме виборцям, що Порошенко "головний євроінтегратор".

По-друге – зміниться склад партії.

Порошенко хоче набрати у список молодих незаплямованих людей, які у своїх регіонах стали успішними завдяки реформам влади.

- Молоді обличчя партія, балансуючи, міксуватиме з авторитетами. Наприклад, у своєму списку Порошенко хоче бачити Рефата Чубарова і Мустафу Джемілєва, громадського діяча Ігоря Козловського, героя України Володимира Жемчугова, - впевнений автор.

За його словами, "щоб не виникало запитань до "очищення" партії, чинний президент демонстративно відмежовується від свого оточення".

- Його близькі соратники Ігор Кононенко, Сергій Березенко, Олександр Грановський обиратимуться до наступної Ради по мажоритарних округах. Але це не означає, що після виборів вони не приєднаються до фракції Порошенка, - припустив він.

Довідково:

Згідно з розповсюдженою медіа інформацією, бізнесмені друг П. Порошенка І. Кононенко планує балотуватися по 94-у округу (Васильків-Обухів).

Читайте також:
Депутата ОМР звинуватили у порушенні ПДР: не вміє паркуватися

Коментарі