Посла Австрії в Україні взяв участь у гуманітарній акції обухівського комбінату

Посла Австрії в Україні взяв участь у гуманітарній акції обухівського комбінату
19:16 18.03.2023
Посольство Австрії в Україні продовжує надавати актуальну на сьогоднішній день допомогу для людей, які проживають на територіях, постраждалих від воєнних дій в Україні.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Київський картонно-паперовий комбінат.

На початку березня до м. Бровари Київської області з Австрії доставлено 98 генераторів, призначених для жителів Миколаївської та Харківської областей з метою забезпечення базових потреб у електриці об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування цивільного населення, - йдеться у повідомленні.

Від початку повномасштабної війни Київський КПК, який входить до австрійської групи Палп Мілл Холдинг, почав випускати ліжка з гофрокартону. Дізнавшись про ініціативу Посольства Австрії в Україні, керівництво ККПК відразу вирішило долучитися до цієї гуманітарної місії з метою забезпечення потреб цивільного населення продукцією власного виробництва, а саме гофроліжками в кількості 60 одиниць для людей, які змушені ночувати у місцях тимчасового перебування.

Ліжка та генератори завдяки громадським організаціям 18 березня відправили до пунктів призначення. Передача гуманітарного вантажу відбулася за участю Посла Австрії в Україні Арада Бенкьо, співробітників посольства, волонтерів та представників Київського картонно-паперового комбінату.