Пошук

Рибпатруль незадоволений осетровою фермою на Обухівщині

Рибпатруль незадоволений осетровою фермою на Обухівщині

Очільник Київського рибпатруля Володимир Мухін впевнений, що осетрова ферма на Трипільщині користується водоймою без дозвільних документів.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на інформаційний портал "Моя Київщина".

В інтерв’ю Володимир Мухін розповів, що питання діяльності вище зазначеного підприємства давно набуло суспільного резонансу, оскільки ферма обрала таку методику, де найкращий захист – це напад.

Очільник Київського рибпатруля зазначив, що готовий вийти та пояснити ситуацію на пресконференції, нараді чи круглому столі, де обов՚язково мають бути присутні провідні науковці, іхтіологи, представники ДФС, Держспоживслужби, а також органів місцевого самоврядування.

Також він зауважив, що відповідно до Закону України "Про аквакультуру" однією з перших і основних вимог для суб’єктів, які займають частину відкритої водойми, повинен бути договір оренди, однак дане підприємство працює вже 9 років та не має договору оренди

За його словами, дане підприємство за інформацією від органів місцевого самоврядування ухиляється від сплати податків.

Ще Мухін зазначив про інсайдерську інформацію, яка говорить, що діяльність ферми може бути пов’язана з прикриттям іншої протиправної діяльності: легалізацією контрабандної ікри, що надходить із Китаю або Росії.

Читайте також: