Пошук

Рятувальники поспілкувалися з мешканцями Трипілля

Рятувальники поспілкувалися з мешканцями Трипілля

Київська область, Обухівський район, Українська тергромада. Рятувальники поспілкувалися з мешканцями Трипілля.

Про це йдеться у розсилці Обухівського РУ ГУ ДСНС, передають Хроніки Обухова.

15 грудня 2022 року інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з інспектором СЮП Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, спеціалістом І категорії служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Української міської ради, завідувачем відділення надання соціальної допомоги вдома «Центру надання соціальних послуг» Української міської ради, працівниками Васильківського відділення Обухівської дільниці АТ «Київоблгаз», старостою с. Трипілля, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Трипілля, Української міської територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, розповів старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав СЕКРЕТ.

  • Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.
  • Крім цього було наголошено на правилах пожежної безпеки в екосистемах, дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та дій при отримані сигналу «УВАГА! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!».
  • Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним, додали рятувальники.

Читайте також: