Пошук

Скандальному кандидату в депутати по 94 округу пояснили різницю між "божим даром і яєшнею"

Скандальному кандидату в депутати по 94 округу пояснили різницю між "божим даром і яєшнею"

Кандидат в народні депутати до Верховної ради по 94 округу (Обухів - Васильків) Ігор Мосійчук зловживає необгрунтованими маніпулятивними висновками.

Такою є фабула нарису на Інфорезисті, в котрій відомий волонтер Тім Златкін пояснив Мосійчуку різницю між сексуальною орієнтацією і політичними поглядами.

- Народний депутат Ігор Мосійчук звинуватив учасників ЛГБТ-параду в тому, що вони нібито використовують дітей для своїх «спекуляцій на сексуальному темі» і опублікував фото неповнолітніх учасників «КиївПрайд», - йдеться у тексті.

Як виявилося, на одному з фото зображена 16-річна дочка волонтера і вона не лесбіянка.

- На фото зовсім юні хлопці, яких збоченці вивели під свої прапори. Використовувати дітей для відпрацювання грантів спекуляціями на сексуальному темі - це найогидніше, що тільки може бути. Коли неповнолітніх виводять на гей-парад, це вже не просто гомосексуалізм, це - педофілія, - написав нардеп в Facebook.

Він додав, що направить до правоохоронних органів заяви про злочин за фактом «розбещення неповнолітніх».

Волонтер Тім Златкін, дочка якого зображена на одному з фото, опублікованих Мосійчук, пояснив її участь в ЛГБТ-параді.

- Вона не лесбіянка, а дівчинка зі своїми політичними поглядами. З якими я не згоден, але це вибір повнолітньої людини. Тому прошу особисто, а ви знаєте мене і мій номер телефону, не використовувати в будь-яких політичних сварках її зображення, - зазначив активіст.

Втім, станом на сьогодні світлина фігурує на сторінці тричі судимого і тричі одруженого "борця за сімейні цінності".

Читайте також:
Кононенко vs. Дубинський: на 94 окрузі почалася "війна рейтингів"

Коментарі