Пошук

Спорт, що рятує життя: за сприяння Ігоря Кононенка на Васильківщині відремонтовано ще один стадіон

Спорт, що рятує життя: за сприяння Ігоря Кононенка на Васильківщині відремонтовано ще один стадіон
PR Публікація розміщена на правах реклами

За кілька місяців у Гребінках на Васильківщині відкриють відреставрований стадіон.

Його адмінбудівлю не ремонтували ще з радянських часів. Нині тут облаштовують нові роздягальні для суддів та гравців, зони відпочинку для спортсменів, господарчі та санітарні блоки. Також оновлюють бігові доріжки з розмітками, трибуни, огорожі стадіону, газон та освітлення. Залучити кошти на реконструкцію стадіону вдалося завдяки сприянню народного депутата Ігоря Кононенка.

- Спортивні об’єкти в містечках і селах у глобальному сенсі покращують якість життя усієї громади. Там, де підлітки зайняті спортом, менше правопорушень, діти ростуть здоровішими, більш підготовленими до життя. Тому ми будемо продовжувати допомагати розвивати спортивну інфраструктуру регіону», – зазначив Ігор Кононенко.

Народний депутат багато робить для розбудови спортивних об’єктів. У Гребінківській гімназії вже відкрито багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Спорт, що рятує життя: за сприяння Ігоря Кононенка на Васильківщині відремонтовано ще один стадіон
Спорт, що рятує життя: за сприяння Ігоря Кононенка на Васильківщині відремонтовано ще один стадіон

- Ми так чекали на те штучне поле! З батьками ходили, цю «траву» руками перевіряли. Син став більш дисциплінованим у навчанні. Говорю йому: спочатку уроки – потім футбол. Сідає, робить уроки – на все готовий, аби з м’ячем побігати. У гаджети «втикати» нема коли. Я йому навіть заздрю, бо в моєму дитинстві такого поля не було, – ділиться радістю Сергій з Гребінок, батько юного футболіста Максима.

В місті Українка Обухівського району стадіон жодного разу не ремонтували за понад 40 років. За словами директорки Тамари Дидик, дозволити дітям грати на цьому полі було не те що соромно, а просто небезпечно. За підтримки Ігоря Кононенка за лічені місяці спільними зусиллями стадіон модернізували до європейського рівня.

А в Обухові відреставрували басейн. Він теж дійшов без ремонту до наших днів ще з радянського часу. Оновили все – починаючи від встановлення сучасних систем води аж до використання енергозбережних технологій.

- Тренер говорить, що у нашого сина хороші здібності до плавання. У нього вже є три медалі. Ми радо його підтримуємо. Чоловік працює у Києві. Подумували переїхати, а як басейн відремонтували, то гадаємо, що таких умов у Києві не буде, щоб пішки можна було ходити до школи і до басейну. У нас кращі умови для дітей, – розповіла мешканка міста Обухів Олена.

Ігор Кононенко допомагає школам також зі спортивним інвентарем, будує спортивні майданчики.

- В нашій родині спорт посідає важливе місце. Поки діти були менші, ми на вихідних часто разом займалися спортом, грали в боулінг або теніс. Старший син став тенісистом. Знаєте, я вважаю, що якби не спорт, то жодних досягнень у дітей могло б і не бути. Дивлюся по старшій дочці Дар’ї. Вона була така трішки легковажна, як усі підлітки. Але взяла себе в руки, зайнялася спортивною гімнастикою, і це її дуже дисциплінувало. Потім пішла на плавання. У нас обидві дочки шикарно плавають. Усі діти з самого початку, з 7 років, у спорті. На прикладі власної родини я розумію, наскільки заняття спортом допомагають у вихованні особистості, у формуванні сили волі, бажання перемагати. І я хочу, щоб кожна дитина на Київщині мала змогу займатися спортом на сучасних майданчиках», – говорить Ігор Кононенко.

Читайте також:

Коментарі