Пошук

Стало відомо, де "найчесніша" мешканка Обухівщини розжилася на кілька мільйонів

Стало відомо, де "найчесніша" мешканка Обухівщини розжилася на кілька мільйонів

Американська юридична фірма Skadden заплатила мешканці Обухівського району Юлії Тимошенко 11 мільйонів доларів (можливо, більше). Причина: для того, щоб уникнути судового переслідування з боку лідера “Батьківщини” , яка звинуватила фірму в сприянні її політичному переслідуванню за часів режиму Януковича.

Про це пише The New York Times із посиланням на джерела, передають Хроніки Обухова з посиланям на Рубрику.

Врегулювання, про яке раніше не повідомлялося, пов’язане з представництвом Skadden, починаючи з 2012 року, уряду тодішнього президента Віктора Януковича.

Відзначається, що звіт Skadden, через який союзники Януковича намагалися виправдати поводження його уряду з Тимошенко, ув’язненою в 2011 році за звинуваченням у зловживанні службовим становищем, вже призвів до федеральних розслідувань і великих штрафів.

У грудні 2018 року в інтерв’ю The New York Times у Вашингтоні Тимошенко звинуватила юристів Skadden у “відбілюванні Януковича і його уряду” в обмін на гроші.

Із посиланням на два джерела видання пише, що Тимошенко та її адвокат Сергій Власенко, який також стверджував, що уряд Януковича з ним обійшлося несправедливо, найняли юридичну фірму Reid Collins & Tsai для вивчення можливості подати до суду на Skadden за її роботу.

За словами людей, знайомих з урегулюванням,

  • Skadden заплатила 11 мільйонів доларів або більше, щоб залагодити справу до подачі позову.
  • Кошти були передані Тимошенко і Власенку через Reid Collins.

Skadden не відповіла на численні запити щодо коментарів до своїх адвокатів і представників зі зв’язків з громадськістю, включаючи електронного листа, що містив докладний список питань щодо врегулювання.

Власенко і Reid Collins не відповіли на запити щодо коментарів.

Прессекретар Тимошенко відмовилася відповідати на питання про врегулювання, але вказала на заяву, яку експрем’єр опублікувала в Facebook, написавши, що гроші надійшли “від організації в США на стадії досудового врегулювання”.

Раніше стало відомо, що Тимошенко внесла зміни до матеріального становища та задекларувала майже 148,3 мільйона гривень (близько 5,5 млн доларів).

Читайте також: