Пошук

Стало відомо, коли приватизують Трипільську ТЕС

Стало відомо, коли приватизують Трипільську ТЕС

У Фонді держмайна планують провести приватизацію ПАТ "Центренерго" у другому кварталі 2021 року. До нього, як відомо, крім інших ТЕС, належить і Трипільська.

Про це повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, передають Хроніки Обухова з посиланням на Економічну правду.

Я підписав наказ про створення конкурсної комісії для визначення радника з приватизації "Центренерго".

Зважаючи на те, що процедура приватизації триває від дев'яти до 11 місяців, продаж компанії ми плануємо у другому кварталі наступного року, - заявив Сенниченко.

За його словами, продажу підприємства передуватиме ретельна підготовка.

Основна наша ціль - здійснення приватизації цього активу, який вже багато-багато років є такою корупційною годівницею протягом усіх урядів. Щоб ні у кого не виникало бажання управляти цим підприємством, його необхідно швидко рухати на приватизацію, - наголосив голова Фонду держмайна.

Довідково:

  • Згідно з фінансовими результатами "Центренерго" у 2019-му році держкомпанія отримала прямий збиток у 1,98 мільярда гривень.
  • Новий очільник "Центренерго" ще не зрозумів, чи винні "люди Коломойського" у мільярдних збитках компанії
  • 29 травня Фонд держмайна повернув "Центренерго" під контроль держави - наглядова рада "Центренерго" призначила в.о. гендиректора компанії Олександра Корчинського.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що всі нестратегічні підприємства будуть готуватися до приватизації, зокрема Центренерго", приватизація буде проводитись після ситуації з COVID-19.
Читайте також: