Пошук

Суд забрав у Курченка майно "Українського медіа-холдинга": одне із підприємств на Обухівщині

Суд забрав у Курченка майно "Українського медіа-холдинга": одне із підприємств на Обухівщині

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури та передав в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами майно, майнові та корпоративні права групи "Український Медіа Холдинг" (UMH), на які був накладений арешт.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на постанову суду, передають Хроніки Обухова з посиланням на Економічну правду.

За даними ГПУ, у 2013 році група Сергія Курченка придбала акції UMH Group. Частину коштів у розмірі 246,1 млн доларыв було сплачено TriLado Enterprise Inc. у період з 03.04.2013 по 20.09.2013 "за рахунок отриманих злочинним шляхом коштів, що надійшли з рахунків підприємств, підконтрольних злочинній організації".

Іншу частину коштів на здійснення угоди в розмірі 160 млн доларів було одержано за рахунок кредиту, наданого Укрексімбанком для ТОВ "Ветек Медіа Інвест" (з терміном погашення до 27.10.2022).

- На думку прокурора, зазначені фінансові операції, пов`язані із придбанням пакету акцій низки засобів масової інформації та погашенням кредиту у розмірі 160 млн доларів, наданого АТ "Укрексімбанк" для ТОВ "Ветек Медіа Інвест" за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15, мають ознаки легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, - йдеться в судових матеріалах.

Серед підприємств - "Укрполіграфмедіа" з м. Українка, Обухівського району.

Читайте також:

Коментарі