Пошук

Центр протидії корупції "зашкварив" Дубинського

Центр протидії корупції "зашкварив" Дубинського

Центр протидії корупції переконаний, що депутат від 94 округу (Обухів - Васильків) менше всього переймається інтересами власних виборців.

Про це йдеться у розслідування так званих "зашкварів" депутата, передають Хроніки Обухова.

- Назвався слугою народу, а сам вірно служить олігарху Коломойському. Критикував олігархів, а сам святкував день народження разом з відомими олігархами. Обіцяв захищати ваші інтереси, а сам вносить правки, підтримує законопроекти, ходить на мітинги, робить заяви, вигідні саме Коломойському. Це все про депутата від округу №94 Олександра Дубінського. Він найчастіше голосує врозріз з позицією фракції і є неформальним лідером "групи Коломойського", - переконані в Центрі.

Факти:

  • Чи знали ви, що пан Дубінський НЕ голосував за повернення покарання за незаконне збагачення? Тобто, нехай чиновники продовжують збагачуватись і забудовувати маєтками Конча-Заспу?
  • А чи знали, що “правдоруб” Дубінський не дав згоду на арешт підозрюваного в топкорупції порошенківського депутата Дубневича? Той, на хвильку, за повідомленнями НАБУ, на тендерах Укрзалізниці розікрав майже 100 млн грн. Але такого чіпати не можна.
  • Вам теж має бути цікаво, що Дубінський не підтримав ліквідацію "майданчиків Яценка", завдяки яким ділки щодня витягали з кишень українців на рівному місці мільйони під час оцінки об'єктів нерухомості.
  • Окрім того, Дубінський і ко встигли вставити палки в колеса судовій реформі.
Читайте також:
Читайте також:

Коментарі