Пошук

Тероборона і проблема обухівських колаборантів

Тероборона і проблема обухівських колаборантів

Адепти Петра Олексійовича, котрі, за звичай, дещо перебільшують 25% своїх когнітивних здібностей, забувають про те, як відбивався їх ідол від ідеї тероборони за часів свого правління.

Очевидно, що вмонтована в тіло українських тергромад кілька років тому тероборона могла наростити м’язи і станом на сьогодні стати серйозною підмогою ЗСУ.

Втім, мета цього посту не полеміка і навіть не критика. Мета цього посту полягає у тому, щоб зауважити кілька очевидних, але сором’язливих моментів:

  1. В Обухові і районі нарешті з’явився тербат. Разом з тим, станом на сьогодні він радше опція, а не потенція. Приклади: некомплект, відсутня матеріальна база і головне – брак часу. Часу ні у нього, ні у нас немає.
  2. Кількість тих, хто щосуботи віддає свої ресурси тербатовським навчанням вимірюється кількома десятками. Очевидно, що для фізично здорового чоловіка оперування зброєю в наш буремний час є психотерапевтичним і антидепресивним чином і це гуд.
  3. Менше з тим, попри всі нюанси з формуванням тероборон, очевидно, що запиту суспільства і потребам часу сама концепція цілком відповідає. Хочеш стати Ізраїлем Східної Європи – мілітаризуйся. Закуповуй високоточну зброю для ЗСУ; організовуй тероборони в громадах і звичайно, озброюй населення, в цілому (продаж зброї).
  4. А тепер подивімося на останні місцеві вибори. За проросійські (читай відверто капітулянтські, колаборантські) партії 5-ї колони проголосувало не багато, ні мало біля 4% жителів Обухова. А це, на секундочку, біля 500 чоловік! Додайте до цього сусідню Українку, цей останній оплот «руського мира» на Київщині і Васильків, електорально близький до Обухова.
  5. Так, обухівські фанати Путіна не формують свої тербати і ми дуже сподіваємося, що відповідні органи знають все про ймовірність функціонування «сплячих ячейок» і тому подібних латентних структур тих, хто зустрічатиме окупантів не парними гвоздиками. Втім, ми переконані, що цього мало. Що для повного контролю на місцевою реальністю мають існувати списки і превентивні розмови з тими, хто завтра за певного збігу обставин буде ходити до комендатури і видавати тих, хто протистоятиме російській окупаційній адміністрації.
  6. Ні, це не заклик до обструкції чи тим більше погромів. Це питання про наявність тих чи інших превентивних заходів, відсутність котрих, як відомо, закінчується Кримом і Донбасом. Далеко ходити не треба, варто просто почитати коментарі в обухівських соцмережах або зайти на службу до всім відомих церков всім сумновідомого патріархату.

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ. ВСЕ БУДЕ ОБУХІВ

Підписуйся на OBUKHIV FIRST! (https://t.me/OBUKHIVFIRST)

Читайте також: