Пошук

Трипільська ТЕС працювала на вугіллі з ОРДЛО?

Трипільська ТЕС працювала на вугіллі з ОРДЛО?

Журналісти та експерти стверджують, що, отримавши енергетично незалежну Україну, президент Зеленський та наближені до нього олігархи свідомо відновили співпрацю в енергетичній галузі з агресором.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні "Прямий доказ" на телеканалі "Прямий", передають Хроніки Обухова з посиланням на 5.ua.

У 2018 році державне "Центренерго" перейшло на українське вугілля повністю. Тобто 2018 року для державного "Центренерго" не потрібно було ні вугілля з ПАР, ні вугілля з Росії. Не потрібно було вугілля з ОРДЛО, – сказала депутатка Верховної Ради 8-го скликання Тетяна Чорновол.

Вона стверджує, що саме олігарх Ігор Коломойський був напряму зацікавлений у блокуванні роботи українських атомних електростанцій для того, щоб купувати дешеве вугілля з Росії.

"Один енергоблок Рівненської АЕС був заморожений, два інших були переключені на понижену потужність. І в результаті запрацювала Трипільська ТЕС. На якому вугіллі? З окупованої території. Бо потрібен антрацит", – заявила Чорновол.

Читайте також: