Пошук

Трипільська ТЕЦ спалюватиме вугілля з вітчизняних шахт

Трипільська ТЕЦ спалюватиме вугілля з вітчизняних шахт

17 червня Кабмін погодив розпорядження зробити вугілля основним видом палива для виробництва електроенергії на українських теплових електростанціях. Відтак, це стосується і Трипільської ТЕС, котра, за повідомленням ЗМІ вкористовувала як російське, так і вугілля з окупованих територій Донбасу.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передають Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Ми запускаємо механізм, коли державні ТЕЦ мають купляти вугілля наших державних шахт. Це логічний, патріотичний і економічно потрібний крок. Він дасть змогу повернути до повноцінної роботи фактично 20 тисяч шахтарів, які зараз перебувають у вимушеному простої, — пишуть на сторінці прем’єр-міністра у Facebook.

За словами очільника уряду, це рішення підтримає українських шахтарів та збереже близько 20 тисяч робочих місць у цій галузі.

Адже неприйнятно, коли ми закуповуємо імпортний газ, тоді як наші шахтарі сидять без роботи через відсутність ринку збуту, — каже прем’єр.

Як відомо, на початку травня в Україні зупинилося 95% вугільних підприємств через профіцит невикористаного за теплу зиму та весну вугілля, що лишилось без збуту.

Читайте також: