Пошук

В Обухівській бібліотеці поспілкувалися з біженцями

В Обухівській бібліотеці поспілкувалися з біженцями

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. В місцевій бібліотеці і музеї відбулася анонсована раніше "Година спілкування".

Про неї розповіли її організатори, передають Хроніки Обухова.

Працівники Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради вирішили допомогти таким людям (біженцям, прим. ред) у спілкуванні, відволікти їх від тих тяжких спогадів, запровадивши кожної середи з 11-ї до 12-ї години в читальному залі дорослої бібліотеки «Годину спілкування», де кожен зможе поділитися своїми думками, своїми враженнями про прочитану книгу, а можливо і своїми творами, стати учасниками цікавих зустрічей, йдеться у повідомленні.

Вже в цю середу, 27-го квітня до бібліотеки завітала сім’я Соловйових з м. Чернігова: мама-Олена Петрівна з десятирічним сином Даніелем.

Даня дуже кмітливий і талановитий хлопчик. Він прийшов не з пустими руками, а з книгою, в якій надруковано його казку – легенду «Таємний скарб». А ще він пообіцяв нам на наступну середу розповісти ще одну свою легенду. Тож будем чекати.

Гостям запропонували відвідати наш краєзнавчий музей ім. Ю. К. Домотенка, від якого вони були в захопленні, а також дитячу бібліотеку, де вони записалися і взяли улюблені книги, розповіли у бібліотеці.

А днем раніше бібліотеку для дорослих відвідали переселенці з м.Дружківка, що на Донеччині - Білик Наталія Анатоліївна та її сестра Жуковська Ірина Яківна. Вони охоче поспілкувалися з працівниками бібліотеки, відвідали краєзнавчий музей та записалися до бібліотеки як читачі.

Читайте також: