Пошук

В Обухові відкрили Офіс роботодавця: тепер роботу буде знайти простіше

В Обухові відкрили Офіс роботодавця: тепер роботу буде знайти простіше

Сьогодні, 23 липня 2019 року, в Обухівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-реліз Київського обласного центру зайнятості.

В заході взяли участь голова правління Обухівської організації роботодавців Віктор Устіч, заступник начальника відділу Обухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області Наталія Козярецька, фахівець Управління соціального захисту населення Обухівської РДА Анна Царьок, роботодавці.

Під час заходу відбулась презентація Офісу роботодавця, що розпочав роботу в приміщенні Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ.

Заступник директора - начальник відділу Обухівської філії КОЦЗ Надія Стричак наголосила, що Офіс роботодавця створений з метою сприяння підвищення якості сервісного обслуговування клієнтів служби зайнятості. Завдяки йому кожен роботодавець, від фізичної особи-підприємця, до представників великих підприємств, може проводити за окремо визначеним графіком ділові зустрічі, презентації підприємства, співбесіди з кандидатами на зайняття посад (як з безробітними особами так і з шукачами роботи), розміщувати інформацію про підприємство.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Покотилова розповіла про нові форми роботи, які сприяють оперативному укомплектуванню вакансій: відео-резюме шукачів роботи, проведення онлайн - співбесід з роботодавцями. Акцентувала увагу на Електронному кабінеті роботодавця, завдяки якому є можливість подавати звітність, зробити підбір працівників, ознайомитися з резюме шукачів роботи, взяти участь у анкетуванні, дізнатися про послуги та новини Служби зайнятості і т.і.

Роботодавців поінформовано про можливість проходження професійного навчання безробітних, отримання компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних певних категорій.

Роботодавцям запропоновано скористатись Офісом роботодавця з метою пришвидшення укомплектування заявлених вакансій. І представники двох роботодавців зарезервували час в Офісі для проведення співбесід з кандидатами на робочі місця.

Читайте також:

Коментарі