Пошук

Від Холодного яру до Світлодарська: в смерті бійця з Обухова знайшли "містичний слід"

Від Холодного яру до Світлодарська: в смерті бійця з Обухова знайшли "містичний слід"

Кілька днів тому у зоні проведення Операції об'єднаних сил внаслідок ворожого обстрілу 27 вересня загинув 38-річний Олександр Марків з Обухова.

За даними МВС, старший лейтенант Марків отримав кульове поранення у обличчя внаслідок обстрілу, який бойовики здійснили близько 17:00 у п'ятницю. У ході операції близько 19:30 Олександр помер, - йдеться у повідомленні.

Сьогодні в Обухові поховали загиблого на Донбасі бійця.

Командир бригади розповів, як загинув Олександр Марків: рятував побратимів від ворожого вогню.

Довідково:

  • Він служив командиром зенітно-ракетного взводу у 4-й бригаді оперативного призначення НГУ (БрШР).
  • До армії пішов ще 2014 року, відразу потрапив на фронт, служив на різних молодших командирських посадах у 72-й окремій механізованій бригаді.

- Марків був багаторічним членом військово-історичного клубу “Повстанець” у Києві (спеціалізація клубу – УПА і війська доби УНР). У “Повстанці” Сашка кликали “друг Чумак”. Брав активну участь у зйомках фільму Холодний Яр. Воля України – або смерть, продюсованого Всеукраїнською громадською організацією «Не будь байдужим». Фільм присвячено боротьбі проти російських окупантів століття тому, і його у період з 2014 до 2017 рр переглянули мільйони людей. У фільмі Олександр, який виконує роль одного з повстанців загону отамана Чорного Ворона, гине від кулі в обличчя… «Ми ще тоді не знали, що кадри загибелі українських вояків стануть для Сашка пророчими», – написали у соцмережах колеги Марківа по знімальному майданчику, - передає Прочерк.