Пошук

Власник Обухівської "картонажки" прикупив найбільшу київську друкарню: віддав майже 50 млн. гривень

Власник Обухівської "картонажки" прикупив найбільшу київську друкарню: віддав майже 50 млн. гривень

18 листопада майно ПрАТ "Бліц-Інформ" в ході повторного голландського аукціону було продано за 49,59 млн грн компанії ТОВ "Палм Мілл Принт".

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Бизнес Цензор", передають Хроніки Обухова.

Відповідно до опису лота, в нього включені піонерський табір "Сонячний" в Києві по вул. Променистий, будинок 1, загальною площею 3,9 тис. кв. м, а також майновий комплекс ВАТ "Радикал" у Києві по вул. Мурманської, 7, який включає щонайменше 75 тис. Кв. м загальної площі будівель, 32 автомобіля, меблі, техніку і обладнання.

Спочатку лот виставлявся на продаж зі стартовою ціною 4,12 млрд грн, але безуспішно. Таким чином, в результаті він був проданий з дисконтом 99%.

За даними держреєстру, власником 80% в ТОВ "Палм Мілл Принт" є ТОВ "Автоспецтранс-Київського картонно-паперового комбінату", кінцевим бенефіціаром якої зазначений громадянин Кіпру Володимир Крупчак, і по 10% належить Ілоні Яремі з Києва та Олегу Дубровці із Закарпаття.

Довідково:

  • Крупчак є кінцевим бенефіціаром Pulp Mill Holding GmbH (Австрія) - власника Київського картонно-паперового комбінату (Обухів), представники якого на початку 2019 року увійшли до наглядової ради ПрАТ "Бліц-Інформ" після продажу контрольного пакета колишніми власниками компанії, передає Інтерфакс-Україна.
  • Зокрема, партнер Крупчака Олег Дубровка представлявся як новий президент ПрАТ "Бліц-Інформ".
  • Загальна сума боргу знаходиться в процесі банкрутства ПрАТ "Бліц-Інформ" становить 4,1 млрд грн.
  • Ці вимоги можна було погасити тільки шляхом продажу майна, яке майже повністю знаходиться в заставі кредиторів. Підприємство розташоване на площі понад 16,5 га в Деснянському районі Києва. Це - промислова нерухомість, поліграфічне обладнання, транспорт та інші цінності.
  • Головним кредитором "Бліц-Інформ" виступає державний "Укрексімбанк" з сумою вимог 2,3 млрд грн. У заставі банку знаходиться нерухомість банкрута - але вона покриває лише частину заборгованості.
  • Разом з тим, главою комітету кредиторів боржника стала фінансова компанія "Перевага-Фінанс" з сумою вимог 1,2 млрд грн. Компанія викупила заборгованість банкрута у двох банків-кредиторів і планує отримати відшкодування своїх вимог після продажу майна.
  • Згідно з даними судового реєстру, серед найбільших кредиторів підприємства, зобов'язання перед якими забезпечені заставою, - Укрексімбанк (1,748 млрд грн), ІKB Deutsche Industriebank (301,4 млн грн) і німецьке Koenig & Bauer AG (563,3 млн грн).
  • Член наглядової ради "Укрексімбанку", радник президента Володимира Зеленського Вікторія Страхова 31 жовтня написала в Facebook, що Укрексімбанк і ІKB Deutsche Industriebank намагаються через суд перешкодити дешевої продажу майна "Бліц-інформу".

Виручка "Бліц-інформу" в 2018 році скоротилася на 41,3% - до 528,91 млн грн, а чистий збиток - на 41,3%, до 320,66 млн грн.

Поточні зобов'язання підприємства за минулий рік збільшилися на 3,6% - до 2,874 млрд грн, тоді як вартість основних засобів зменшилася на 16% - до 349,12 млн грн.

Київський КБК - одне з найбільших підприємств Європи по випуску картонно-паперової продукції. З холдингом "Бліц-Інформ", як споживачем картону, співпрацював понад 15 років.

Читайте також: