Пошук

Працівники Обухівської "картонажки" скаржаться на будівництво мосту

Працівники Обухівської "картонажки" скаржаться на будівництво мосту

Працівники Київського картонно-паперового комбінату, відомого як Обухівська "картонажка" переживають через особливості будівництва мосту по дорозі до підприємства.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Головного інженеру з охорони праці та навколишнього середовища А.В. Севрука.

На сайті Державного агентства автомобільних доріг України 19 липня 2019 року розміщено інформацію про те, що у місті Обухові на 43 км траси Н-01розпочато будівництво надземного пішохідного переходу. У повідомленні відзначається, що тут щоденно переходить дорогу понад 2000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.

- Роботи дійсно ведуться. Працює важка будівельна техніка. Частина пішохідної доріжки, якою ходять на роботу та з роботи наші працівники, перетворилася на будівельний майданчик. При цьому не влаштовано безпечного маршруту для обходу території будівництва. Люди змушені переходити дорогу поза межами позначеного на проїжджій частині дороги пішохідного переходу, йти узбіччям дороги з інтенсивним рухом автомобілів, проходити через територію автозаправки WOG поряд з місцем розташування підземних ємностей з бензином. Ніяких огороджень, додаткових дорожніх знаків, інформаційних табличок підрядником протягом місяця з дня початку робіт не встановлено ,- розповів він.

Все викладене вище призводить до створення небезпечних умов для пішоходів. Разом з тим Правила дорожнього руху встановлюють, що «Пішохід має право: … вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху» (підпункт «б» пункту 4.16).

- Звертаюся до Вас від імені більше ніж двотисячного колективу працівників ПрАТ «Київський КПК» з проханням якнайшвидше вжити необхідних заходів щодо забезпечення безпеки для пішоходів на пішохідному переході через дорогу Н-01 на ділянці 43+300 км на час будівництва надземного пішохідного переходу у відповідності до вимог державних будівельних норм та Правил дорожнього руху,- наголосив він у листі до низки чиновників.

Читайте також:

Коментарі