Пошук

Як обрати якісну каву: поради

Як обрати якісну каву: поради

Багато хто з нас починає ранок з кави, це вже стало традицією. А дехто випиває ще декілька чашок цього напою упродовж робочого дня.

Як обрати смачну каву, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на РБК-Україна.

Свіжість

Мелена кава вважається придатною протягом 30 днів – саме стільки потрібно для розкриття аромату. Через місяць кава не стане зіпсованою або непридатною, але смак вже не буде таким насиченим.

Ступінь обсмажування

Ступенів обсмажування є кілька і визначити їх можна за кольором зерен: світлі, середні та дуже темні.

Для крапельного методу підійде світле обсмажування - так ви відчуєте більше ароматів і відтінків. Для варіння в домашній кавомашині таке обсмажування не дуже підходить.

Середній ступінь - найпопулярніший. Коричневі зерна з білою прожилкою посередині відмінно підходять для будь-якого способу заварювання. Напій виходить насичений, з легкою кислинкою.

Темна обжарка - на любителя. У такому напої майже немає кислинки, він більш насичений, тягучий і трохи гіркуватий.

Сорт кави

Робуста - цей сорт дешевший. Чиста робуста має трохи земляний присмак.

Арабіка - з точки зору експертів, цей сорт має більше кавових смаків, ароматів і відтінків.

Більшість брендів використовує суміш арабіки та робусти. Так краще розкриваються смакові якості.

Упаковка

На свіжообсмаженій каві на упаковці обов'язково повинен бути клапан. Без нього кава може просто задихнутися. Привізні упаковки кави тривалого зберігання з інших країн варто вибирати у вакуумі.

На упаковці повинна бути етикетка з інформацією: сорт, походження, дата виробництва, ступінь обсмажування, адреса виробництва.

Помел

Експерти радять не купувати фасовану мелену каву. Адже після контакту з повітрям вона дуже швидко втрачає свій смак і аромат. Молоти каву потрібно безпосередньо перед приготуванням.

Читайте також: