16:22 16.10.2022
Реклама

Здоровий нічний сон відіграє важливу роль у самопочутті любої людини. Однак якість відпочинку особливо важлива у зрілому віці. Для того, щоб не страждати від безсоння варто грамотно підійти до організації спального місця.

Якщо ви бажаєте почуватися комфортно та бадьоро майстри МебельОк радять обирати якісні ортопедичні матраци. Однак, не варто купувати перший виріб, який сподобався. Варто детально вивчити характеристики речі та співставити особливості декількох різних варіантів.

Аспекти вибору

Більшість лікарів радять людям у віці обирати максимально м’яку поверхню, адже саме ніжна тканина бережно відновиться до шкіри. Професійні майстри радять при виборі ортопедичного матрацу віддавати перевагу виробам, які відповідають гігієнічним стандартам. Обираючи матрац варто звертати увагу на:

  • Матеріал покриття. Шкіра літніх людей підтверджена подразненням, а тому дуже важливо вибрати якомога м’якшу поверхню. Прекрасний варіант – натуральна, дихаюча, зносостійка тканина.
  • Тип конструкції. Безпрограшним варіантом для даної категорії користувачів вважаються вироби з незалежними пружинними блоками. Лише в деяких випадках лікарі радять використовувати без пружинні моделі.
  • Показники жорсткості. В зв’язку з анатомічними особливостями людей у віці спеціалісти радять вибирати м’які моделі. Чим старше користувач, тим жорсткість матрацу необхідно знизити. В інтернет магазині недорого можна придбати вироби, в яких присутні одразу декілька наповнювачів. Саме така технологія створена для забезпечення комфорту літніх людей.
  • Висота спального місця. На жаль цей параметр часто не беруть до уваги. Однак при виборі ортопедичного матрацу варто пам’ятати, що його край в лежачому положенні повинен бути на рівні колін.

Звісно ортопедичні матраци не являються «чудо-таблеткою» для літніх людей, яка зможе повернути бадьорість молодості. Однак, покращити самопочуття вони можут, і це незаперечний факт. Саме тому менеджери компанії МебельОк радять відповідально підійти до організації спального місця і купити вироби для сну тільки найвищої якості.

В інтернет магазині представлені різні варіанти ортопедичних матраців. Примітно, що більшість моделей можна придбати зі знижкою. На офіційному сайті купити продукцію вітчизняного та іноземного виробників можна з адресною доставкою, купуйте тільки якісне...

Погода