Пошук

Загинув монах-снайпер: колись служив на Обухівщині

Загинув монах-снайпер: колись служив на Обухівщині

На Сході загинув ієромонах Православної церкви України Пимен (Роман Пеприк).

30-річний воїн служив у 129 окремому розвідувальному батальйоні, передають Хроніки Обухова з посиланням на “Галицький кореспондент”.

“22 липня 2022 року (…) біля населеного пункту Апостолове Криворізького району Дніпропетровської області під час ворожого ракетного обстрілу загинув старший солдат, снайпер 1 категорії відділення снайперів військової частини А4221 Пеприк Роман Олегович, 10.02.1992 р.н., житель м. Заліщики”, – інформує Заліщицька міськрада.

Представники ПЦУ зазначають, що монах Пимен (варіант імені – Пімен) Пеприк раніше вже брав участь у відбитті російської агресії під час АТО/ООС як військовослужбовець Збройних сил України. Після звільнення з армії прийняв священницький сан. Але знову став до лав ЗСУ, коли Росія почала повномасштабне вторгнення.

“Отець Пимен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу в монашому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пимен, не лишаючи чернечих обітниць, пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій”, – розповідає про монаха-воїна митрополит Олександр.

Владика Олександр зазначає, що після звільнення з військової служби монах Пимен став насельником монастиря на честь святителя Нектарія Егінського (Хутір Ясний у селі Ходосівка Обухівського району). В цій обителі він прийняв сан ієродиякона, а опісля й ієромонаха від рук митрополита Олександра Драбинка.

Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті.

Читайте також: