Зоозахисники розповіли трагікомічну історію про таксу у лисячій норі

Зоозахисники розповіли трагікомічну історію про таксу у лисячій норі
20:47 03.03.2023
Легендарні зоозахисники і волонтери з Kyiv Animal Rescue Group розповіли про те, як діставали таксу із лисячої нори.

Своєю історією вони поділилися на власній сторінці, передають Хроніки Обухова.

...

Одна молоденька такса проходила повз лисячу нору і не змогла пересилити бажання поринути всередину. Давні породні інстинкти, що поробиш. Але нора виявилася не порожньою, а з лисицею всередині. Господиня різко обійшлась з незваною гостею. Через то гостя дуже сильно розгубилася: інстинкти казали йти всередину, але не попереджали, що лисиця буде бити, та ще й по морді.

Господарі, що почули спочатку лай, потім звуки боротьби почали сильно перейматися. Коли такса не з’явилася на поверхні, власники викликали рятувальників.

На момент прибуття чергового екіпажу такса знаходилася під землею вже три години. Рятувальники негайно почали розкопувати нору, але через твердий грунт роботи йшли досить повільно. До робіт був залучений резервний екіпаж та перфоратор для розрихлення твердої породи.

Згодом, за три години роботи, нора була розкопана та собака знайдена. Вона знаходилася в стані сильного стресу та мала кусані рани на морді, певно власниця нори завдала таксі ушкоджень, після чого остання не змогла самостійно вилізти на поверхню.

Таксу передано власникам, рекомендовано лікування у ветеринарній клініці.

Таксі рекомендовано не захоплюватись більше " полюванням на лис" та полюванням взагалі - поганяти м'ячик не меньше цікаво а, головне, безпечно.

Наша Команда дуже потребує вашої підтримки, щоб ми мали змогу рятувати ще більше тварин, зауважили волонтери, чия місія - рятувати тварин.

Фінансова допомога актуальна на карти

  • Спорядження Privat 4149439311787133
  • Тварини та корма Privat 4731185621097846
  • Monobank 4441114445873266
  • Paypal karg.paypal@gmail.com.
  • Патреон www.patreon.com/karg

Топ за тиждень

Останні новини