Пошук

Борці з корупцією наполягають на повній перевірці декларації обухівського прокурора

Борці з корупцією наполягають на повній перевірці декларації обухівського прокурора

На засіданні 23 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 91-ї декларації.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на НАЗК, передають Хроніки Обухова.

Зокрема, серед цих декларацій: 29 – подані народними депутатами України, 26 – суддями, 2 – мерами Харкова та Рівного.

- Перевірки 86-ти із цих декларацій були розпочаті за результатами відбору системою ЛАК. Перевірки 3-х декларацій були розпочаті за повідомленнями від Генеральної прокуратури, а також 2-х декларацій – за повідомленнями від викривачів. За результатами перевірок наведені у цих повідомленнях факти не підтвердились, - йдеться у повідомленні.

Повна перевірка декларації полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів і може здійснюватися у період здійснення суб’єктом декларування діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також протягом трьох років після припинення такої діяльності.

Зокрема, НАЗК наполягає на перевірці Хіміча Ігора Ігоровича - прокурора Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, за 2015 та 2016 роки.

Читайте також: