Пошук

Городища, вали і доти Північної Обухівщини

Городища, вали і доти Північної Обухівщини

Сьогодні, в день поклоніння Синьому Дзамбалі і попри шабат (чи завдяки йому) та погодку чергова міні-експедиція анархо-краєзнавчої секти "Обухів - сонячний Мідгард" відвідала північні околиці Великої Обухівської цивілізації в районі Ходосівки ( + Кременище-Круглик-Віта Поштова).

Метою експедиції були:

1. боротьба з надлишком вільного часу (Мирослав Чайковський)

2. - з внутрішнім матріархатом, як опцією вихідного дня (Павло Солодько)

3. бажання засвідчити свою повагу до діючого Президента і його політичного курсу (Богдан Левченко).

4. прагнення підтримати Богдан Левченко у його глорифікації Шостого президента (майже як Шостого патріарха) - Михайло Горогоцький.

Відтак, протягом кількох пообідніх годин експедицією були досягнуті наступні, безумовно проміжні (якщо серйозно говорити про корекцію карми) результати:

1. Обсервовано кілька ділянок Великого Ходосівського городища, цього маяка обухівського лісостепу часів раннього заліза;

2. Оглянуто городище часів Київської Русі, яке вважають літописним містом Звенигородом (можливо, помилково).

3. Під час поїздки були також оглянуті кілька дотів Київського укріпрайону, цікава і важлива деталь нашої радянської історії.

4. Знищено статистично незначну кількість солодких газованих і кавовмісних напоїв.

Моє найбільше враження - ДУБ зі слідами відправлення, ймовірно, народно-православного культу у вигляді стрічок на валу Великого Ходосівського городища.

ДОТИ. Ті, що пронизують нутрощі Звенигородського городища - вже готова туристична атракція, використовувати котру можна і треба.

ПС. Песик з городища. Якщо ти читаєш цей пост, знай, що даремно відмовився від їжі. Втім, мій кіт Толік (Лола Мирославівна) котрому здається, шо він сУбака, вдячний тобі за це.

Читайте також: