Пошук

Кандидат в депутати і "журналіст - мільйонер" з 94 округу пообіцяв боротися з корупцією

Кандидат в депутати і "журналіст - мільйонер" з 94 округу пообіцяв боротися з корупцією

Він любить копирсатися у статках інших, але переживає, коли оприлюднюють його власні прибутки. Він вважає, що всі крадуть, крім нього і його працедавця І. Коломойського.

Він вважає нацистським привітання "Слава Україні" і балотується по 94 округу (Обухів-Васильків). Йому хочеться очолити Антикорупційний комітет Верховної Ради, але соціологія не дає 100% позитивного прогнозу.

Журналіст телеканалу "1 + 1" Олександр Дубинський, який балотується до Верховної Ради від партії "Слуга народу", заявив, що очолить Антикорупційний комітет в новій Раді.

Про це Дубинський заявив на зустрічі з виборцями в Обухові, передають Хроніки Обухова з посиланням на Букви.

- Мене не цікавить депутатська недоторканність, мене не цікавить можливість будувати бізнес на бюджетних грошах. У мене немає жодної компанії, зареєстрованої на мене особисто або моїх родичів, які беруть участь в бюджетних тендерах, в будівництві, в чому завгодно. У мене цього нічого немає і не буде, - заявив Дубинський.

Він зазначив, що в новій Раді збирається очолити Антикорупційний комітет.

- Я в цілому 15 років займаюся розслідувальною журналістикою і в принципі, якщо потраплю в Парламент, планую займати пост глави Антикорупційного комітету у Верховній Раді, тому що це та боротьба, яку я хочу вести далі, - підкреслив Дубинський.

Читайте також:

Коментарі