Пошук

Коли обухівські попи порвуть з церквою Третього Рейху. Гіпотеза

Коли обухівські попи порвуть з церквою Третього Рейху. Гіпотеза

Обухівські прихожани церков УПЦ МП скаржаться на критиків їх церкви. Їх можна зрозуміти позаяк для них це, в першу чергу, церква, до котрої вони ходять, де священник часто говорить їх мовою і котра, в цілому, часто не відрізняється від сусідньої ПЦУ.

Тому більшість і з них ремствує, коли чує критику в бік УПЦ МП, котру майже не ототожнює (або вже не хоче) з РПЦ.

Дехто йде далі і стверджує, що УПЦ МП насправді повністю самостійна і не має жодного стосунку до РПЦ. Твердження протилежного, мовляв, є просто невіглаством з боку опонентів.

Є і такі котрі завчили фразу "Наші воїни - прихожани УПЦ МП повернуться і тоді тобі...".

В кожному разі йдеться про небажання визнавати очевидне, брати на себе відповідальність (а може і вину) і пробувати змінювати ситуацію.

Котра, безумовно, повинна знайти вихід із паруючого чайника страстей і тому конкретно в Обухові годі вже чіплятися до А. Бая і його колєг по цеху. В Обухові, попри статус, вони нічого не рішають.

Рішає єпископ Обухівський Іона, котрий пройшов довгу, але в кінці швидку як біг у спринтера еволюцію від "не встану у ВР на честь загиблих воїнів АТО" до визнання того, що на Україну напала саме Росія і саме його патріарх благословив це саме "братовбивство" православних.

А поки він БУВ І Є єпископом РПЦ, що цілком красномовно засвідчує сайт церкви - ситуація мінятися не буде. Власне, допоки рішення не прийме він со Онуфрій і ко.

А вони не приймуть, тому що варіантів немає. Під ПЦУ вони не підуть, а томос Кіріл їм не дасть.

Дилема.

Читайте також: