Коронавірус і Обухів: карантин може бути не в Обухівському районі

Коронавірус і Обухів: карантин може бути не в Обухівському районі
09:51 16.02.2020

Україна готує 3-4 об’єкти для розміщення українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань, що стало епіцентром спалаху коронавірусу. Відтак, це може бути не санаторій "Пролісок" в Обухівському районі (прим.ред)

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в ефірі програми "Свобода слова з Савіком Шустером" на телеканалі Україна, передають Хроніки Обухова.

Як зазначається, наразі Україна проводить підготовку та облаштування чотирьох об’єктів, куди будуть відправлені евакуйовані громадян для двотижневого карантину.

- Звичайно, ми робимо все, щоб всі громадяни України були в безпеці. Тому ми проведемо евакуацію як тільки всі необхідні заходи безпеки будуть вжиті. На наступному тижні це відбудеться, - наголосив Гончарук.

За словами глави уряду, евакуація українців відбудеться у вівторок, 18 лютого.

Також прем’єр додав, що за останніми даними коронавірусу COVID-19 на території України зареєстровано не було.

- Ми зараз вживаємо всіх заходів, щоб вірус не був завезений на територію України. Станом на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку такого захворювання. Сподіваємось, що в найближчі тижні й місяці цього не станеться, - підкреслив Олексій Гончарук.