Обухів і феномен "хороших русских"
10:32 13.06.2022
Обухів і феномен "хороших русских"
Чайковський Мирослав
Чайковський Мирослав

Попри непопулярність цього підходу я досить позитивно ставлюся до так званих "хороших русских", лібералів, як і я.

Як і Юра Романенко я переконаний, що вони повинні виконати свою роль в процесі ослаблення, а потім і геополітичної кастрації північного "Карфагена на болотах".

Звичайно, деструктивний потенціал Невзорова, Бабченка і тому подібних не дотягує до статуса артилерії в боях на культурному фронті, втім, інколи їх слова подібні на постріл з міномета.

В Обухові досить значимий прошарок тих, хто народився, жив, або говорить мовою солдат окупаційної армії. Попри їх можливий пієтет перед Шарієм/ОПЗЖ я впевнений, що більшість російськомовних жителів Обухова не готові жити під окупацією.

Разом з тим, своїх невзорових серед них немає. Більше того, в Обухові практично відсутній російськомовний культурно-інформаційний простір і дуже слабкий, практично невидимий профіль національних меншин.

Іншими словами, в Обухові немає аналогів невзорова і бабченка, є слабкі копії портникова і фаріон. Але, їх ніша, котра окреслює власну присутність в суспільному житті Обухова також обмежена.

Одне точно - Обухів сьогодні не має нічого спільного з Обуховом 90-х і "нульових".

Сьогодні більшість русских в Обухові хороша. Без лапок і Невзорова. Як громадяни України, жителі міста і складова нашої політичної нації.

Чимось схожі на татарські клани, котрі селили в Обухові князі Острозькі для захисту від ... інших татар.

Але, то вже інша історія і тому ця аналогія дуже умовна.

Погода