Пошук

Обухів попрощався з Олександром ЛЕВЧЕНКОМ

Обухів попрощався з Олександром ЛЕВЧЕНКОМ

Мене з ним пов'язала життєва доля у 2017 році, коли я вперше завітав до міської ради з ідеями цифровізації міста.

До цього я шукав хто б "по старинці" завів би мене до кабінету і б відрекомендував, та як виявилося, в цьому не було потреби, Олександр Миколайович був дуже відкритою людиною. Я з першого разу потрапив до нього на прийом і отримав зворотній зв'язок, разом з ним надію на те, що ми багато разом зробимо. Згодом так і сталося. Саме завдяки його допомозі з'явилися такі проекти як Відкрите місто, Телеграм група "Безпечне місто Обухів" та багато інших.

Вже в перші дні війни коли ворог відправляв смс міським головам із пропозицією перейти на його бік Обухів активно готовувався до оборони. Такі елементарні, але водночас складні логістичні та матеріальні речі як їжаки, блоки, пісок, мішки та багато іншого вирішувалися надзвичайно швидко, в знаки давався організаторський талант та уміння швидко вирішувати декілька завдань одночасно. У всьому цьому велика заслуга Олександра Миколайовича, хоча його і не було на той час в Україні.

Трошки пізніше, коли постало питання підготовки добровольців, саме його допомога і сприяння дали життя Навчальному центру підготовки добровольців. Сьогодні це унікальна структура яка діє в складі 135 бТРо і навчає військових як правильно нищити ворога. Без сумніву - без допомоги Олександра Миколайовича ми б тоді не впоралися.

Були у наших взаєминах і певні напружені моменти, куди без цього. Але і навіть тут я багато чому навчився та зрозумів.

Зараз шкодую лише про те, що багато чого із запланованого не зробили. Що я не встиг перейняти від Олександра Миколайовича достатньо життєвої мудрості та досвіду, яким він щиро ділився із тими хто був готовий чути.

Без сумніву Обухів втратив людину з великої літери, справжнього патріота, який поклав своє життя на алтар процвітання міста та добробуту обухівчан.

Особисто мені його буде не вистачати…

Царство небесне і вічна пам'ять..

Спочивайте з миром Олександр Миколайович!

Читайте також: