Пошук

Ти потрібен територіальній обороні (!) або відповідь на поширене питання: «що робити?»

Ти потрібен територіальній обороні (!) або відповідь на поширене питання: «що робити?»

Останнім часом увага світових ЗМІ та голів урядів прикута до України, виною чому неприхована агресія Кремля до України. Багатотисячне військо на кордоні готове у будь-який час почати наступ на українські землі, і цього разу «зелених чоловічків» чи «ряжених казаків» не буде.

Запах війни заповнив всі оселі в країні, на кожній кухні обговорюють ситуацію на кордоні і це важко не помітити чи не почути.

Головне питання: «Що робити?»

Бізнесмен думає що буде з його справою, мати переживає за своїх дітей, військові чистять зброю, а політики шукають мирний вихід із ситуації.

Ми в Обухівському районному батальйоні територіальної оборони маємо свою відповідь на це питання.

Перш за все ви повинні знати що в районі є достатня кількість чоловіків та жінок, які уміло володіють зброєю, вміють надавати першу медичну допомогу та здатні вижити в екстремальній ситуації. Ці люди готові поділитися з Вами своїми знаннями, тому перша порада:

  • Зберігайте спокій та приходьте на тренування в Обухівський районний батальйон територіальної оборони.

Якщо ви з будь якої причини не маєте часу чи можливості ви можете допомогти добрими справами чи грошима. Вже незабаром почне свою роботу благодійний фонд, але вже сьогодні є потреби які потрібно фінасувати. Тому порада друга:

  • Допоможи ділом чи грошима територіальній обороні бо це наша спільна справа. Список актуальних потреб на офіційній сторінці (https://www.facebook.com/ObuhivTDF/).

Третій, але від того, не менш важливий меседж полягає в тому, що єдиним способом запобігти військовій агресії кремля є тотальна готовність кожного українця чинити опір, ціна агресії має бути непідйомною. Це можливо лише коли кожен з нас усвідомить, що ніхто не захистить його власний дім крім нього самого. Тому порада номер три:

  • Максимально поширюйте інформацію про підрозділ територіальної оборони та ті знання, які ви отримали під час навчання у ньому. Поговоріть із колегами на роботі чи керівництвом компанії і ми спробуємо організувати навчання на вашому підприємстві.

Тому не панікуємо, а чистимо зброю!

Телефон для зворотнього зв‘язку: +380 (97) 261 17 76

Не панікуємо, а чистимо зброю!
Не панікуємо, а чистимо зброю!
Читайте також: