Пошук

Обухівські волонтери розповіли про поїздку до притулку для тварин

Обухівські волонтери розповіли про поїздку до притулку для тварин

Цими вихідними, як і анонсувалося, відбулася поїздка групи обухівських волонтерів до відновлювального притулку для тварин у селі Деремезна Обухівського району.

Про її перебіг і результати вони розповіли Хронікам Обухова.

- Сьогодні поприбирали вольєри. Всю територію очистили від листя, - розповіли вони.

На сьогоднішній день, за словами директора притулку Вікторії Нижник "народ активно включається у вирішення проблем безпритульних тварин. Все активніше надходять дзвінки з сіл, особливо, що стосується стерилізації".

Для сіл і малозабезпечених версив населення Вікторія намагається своїми силами стерилізувати тварин. Зокрема, домовляється з ветклініками за безкоштовну стерилізацію.

- Є ветклініка, яка готова безкоштовно стерилізувати тварин у притулку, правда, вона знаходитися в Києві. У самого притулку немає власного автомобілю. Зараз збираємо кошти на придбання автомобіля для виїзду на допомогу тваринам, які потрапили в біду і для транспортування в ветклініки на операції/стерилізацію, - поділилися волонтери.

За їх словами сьогодні до притулку на своєму авто приїхала родина з дітьми.

- Люди дізналися про притулок, просто приїхали, познайомилися з тваринами, привезли корми і обіцяли відвідувати, - додали вони.

Читайте також:

Коментарі