Останній сніг це весняні маніфестації глиняної душі Обухові
12:39 29.03.2023
Останній сніг це весняні маніфестації глиняної душі Обухові
Чайковський Мирослав
Чайковський Мирослав

На вулиці негода, але нею профіль сьогоднішнього дня не вичерпується. Щойно Хунін і Мунін, котрі живуть в околицях Педини принесли інформацію про нещастя, котре трапилося з висхідною зіркою (без лапок) обухівської журналістики Ірини Юхимчук.

Виявляється, її пограбували! І не просто пограбували. У неї поцупили відео, котре вона знімала з Maryna Galuza та Yaroslav Babyak під час відвідин храму таємного обухівського культу Glyn-kar! Більше того (і це просто не піддається раціональному осмисленню) - грабіжники виклали вкрадене чомусь саме на мою сторінку!

Чудні твої весняні маніфестації, Бабуся Лукавиця. І мова, звичайно ж, не про погоду. Йдеться про таємні слова, котрі шепче гончар під час роботи з глиною. Саме їх магічним статусом можна пояснити той факт, шо на відео ніфіга не чути .

І наостанок. Здається, у коментах до інтерв'ю з Мариною і Ярославом (http://surl.li/fwfmz) було зауважено, що електричне гончарне коло з відео колись належало представнику обухівского гончарного пантеону, Висоті?