Пошук

Потенційний голова КОДА задекларував будинок майже за 1 млн. грв. на Обухівщині

Потенційний голова КОДА задекларував будинок майже за 1 млн. грв. на Обухівщині

Підприємець Олексій Чернишов, який займається інвестиційно-банківським бізнесом, претендує на посаду голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) має певне відношення до Обухова.

Про це стало відомо з декларації, яку Чернишов подав, як кандидат на посаду голови КОДА, передають Хроніки Обухова з посиланням на Depo.ua.

Слід зазначити, що Чернишова пов'язують із відомим харківським бізнесменом і політиком Олександром Фельдманом, співголовою партії "Наш край".

Згідно з декларацією, Чернишов одружений, має двох синів.

Він, зокрема, задекларував квартиру в Києві вартістю 5,7 млн ​​грн, земельну ділянку в с. Романків Обухівського району вартістю 450 тис. грн і житловий будинок вартістю 944 тис. грн. Його дружина Світлана є власницею квартири в Нікополі вартістю 116 тис. грн.

Крім того, у власності пари – чотири автомобілі (Land Rover Autobiography 2018 р.в., Mercedes-Benz S 500 4MATIC 2010 р.в., Skoda Octavia А5 2010 р.в. і Land Rover 2010 р.в.).

Також Чернишов є власником акцій та численних корпоративних прав. Він є кінцевим бенефіціаром юросіб зареєстрованих як в Україні, так і тих, що перебувають на Кіпрі, Британських Віргінських островах та Австрії.

Чернишов із дружиною володіють колекцією годинників, коштовностями, колекцією книг і картин.

Відомо, що у 2018 році Чернишов задекларував 2,2 млн грн отриманого за кордоном доходу, його дружина Світлана задекларувала 185 тис. грн зарплати в університеті імені Шевченка в Києві.

У 2018 році дохід Чернишова від відчуження цінних паперів і корпоративних прав становив 19,5 млн грн, а у його дружини –4,1 млн гривень.

З готівкових коштів претендент на посаду губернатора Київщини задекларував 750 тис. доларів, а його дружина – 115 тис. доларів. Також Чернишов позичив третім особам понад 6 млн грн.

Нагадаємо, 10 липня президент України Володимир Зеленський, перебуваючи із робочим візитом в Борисполі Київської області, представив нового губарнатора Київщини. Ним став Михайло Бно-Айріян.

Пізніше стало відомо про конфліктом між нардепом від політичної сили "Слуга народу" Олександром Дубінським та новим очільником Київщини. Дубінський запідозрив його в махінаціях із медичними грошима, Бно-Айріян відкидає ці звинувачення.

Нещодавно з'явилася інформація про те, що Бно-Айріяна мають звільнити.

Довідка: Олексій Чернишов народився 4 вересня 1977 року в Харкові, має економічну та юридичну вищу освіту.

У 2004 році Чернишов став віце-президентом із розвитку, з листопада 2005 року – призначений президентом Концерну та групи АВЕК. З 2008 по 2013 був головою наглядової ради концерну і групи АВЕК.

У 2013 році Чернишов виступив одним із ініціаторів та авторів проекту "Київська бізнес гавань", для якого в Деснянському районі Києва планували виділити понад 300 га землі. Очікувалося, що він повинен був забезпечити 50 тис. робочих місць

У 2017 році Чернишов викупив частку в концерні, ставши керуючим партнером та акціонером АВЕКа.

Згідно з інформацією ЗМІ, в жовтні 2017 року "Ашан Рітейл Україна" продав свою частку в українській мережі "Фуршет" інвестиційної компанії VI2-Partners, співзасновником якої є Чернишов.

Читайте також:

Коментарі