Пошук

"Танцюючий робот" з Обухова переміг на Всеукраїнському конкурсі

"Танцюючий робот" з Обухова переміг на Всеукраїнському конкурсі

Вихованець Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» Пітерцев Андрій переміг на Всеукраїнській виставці науково-технічної творчості.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».

- Українським державним центром позашкільної освіти підбито підсумки Всеукраїнської виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! – 2019». На виставці було представлено 457 робіт з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. Експонати виставки були представлені в п’яти номінаціях: “Прилади та обладнання”, “Ігри та іграшки з елементами техніки”, “Техніка майбутнього”, “Спортивно-технічне моделювання” та “Архітектура та будівництво”, - йдеться у повідомленні.

Серед переможців вихованець Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» Пітерцев Андрій, який зайняв І місце, вихованець гуртка «Робототехніка», з роботою «Отто – танцюючий робот», керівник А. Пітерцева.

Читайте також: