Пошук

Природно-заповідний фонд Обухівщини може постраждати від дій Ахметова

Природно-заповідний фонд Обухівщини може постраждати від дій Ахметова

Природно-заповідний фонд Обухівщини може постраждати в процесі розбудови помешкання олігарха в с. Плюти Обухівського району.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Мою Київщину.

За інформацією видання нещодавно до заступника голови КМДА Петра Пантелєєва приходили представники компанії ДТЕК Ріната Ахметова з проханням видати дозвільні документи на незаконну лінію електропередач, яка йде до маєтку олігарха.

Про це порталу повідомили джерела в Київській міській державній адміністрації.

- Після візиту представників ДТЕК до Пантелєєву останній розвинув бурхливу діяльність і почав тиснути на Департамент містобудування та архітектури КМДА, вимагаючи, незважаючи на порушення з боку олігарха, оперативно підписати дозвільні документи на незаконну лінію електропередач, - повідомило джерело.

Варто нагадати, що Ринат Ахметов, який є одним з найбагатших людей в Україні, побудував під столицею – у селі Плюти – величезний особняк, який зареєстрований як реабілітаційний оздоровчий комплекс. Будівництво даного об'єкту триває з 2013 року.

Раніше активісти заявили про підготовку до незаконних будівельних робіт по проведенню електропостачання в особняк Ахметова.

  • Мережу хочуть прокладати переважно в межах міста Києва та Київської області, частково по території Обухівського району Київської області (територія природно-заповідного фонду), а частково по території міста Києва – на землях комунальної власності.
  • Зокрема, незважаючи на те, що проект ЛЕП відсутня в Генплані Києва вже затверджено технічне завдання на проектування мережі, яка буде йти через ліс.
  • При цьому при будівництві ЛЕП планується вирубка дерев в заповідній зоні.
Читайте також:

Коментарі