Пошук

PUBLIC TALKS: "Верховенство права - Європа"

PUBLIC TALKS: "Верховенство права - Європа"

"Європейська Солідарність" Обухівщини провела Оpen - air, захід приурочений до Дня Конституції України.

Час та формат були обрані не випадково, адже Основний Закон, який гарантує права та свободи громадян мало хто взагалі читав. Так опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (червень 2019), де 47% українців відповіли, що взагалі не читали текст Конституції України.

Це надзвичайно принизливий факт, оскільки знання та дотримання Конституції – це основна умова правової держави!

Тому “Європейська Солідарність” Обухівщини як проєвропейська політична сила, яка відстоює європейський принцип “Верховенства права” у День Конституції провела інформаційно-просвітницьку кампанію за допомогою якої ми поглибили свої знання щодо конституційних прав і обов’язків громадян як засадничих умов руху до ЄС, напротивагу процесам які відбуваються в Росії.

Саме тому разом з однопартійцями, однодумцями та мешканцями міста ми організували імпровізований "пікнік" на галявині біля ЖК "Паркове місто" в Обухові.

Ми запрошуємо всіх не байдужих мешканців нашої громади приєднуватися до команди "Європейської Солідарності", тільки разом ми здатні змінити своє місто на краще!

Телефонуйте нам: 0 500 255 245 або приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook.

Читайте також: