Пошук

Церква Співзасновників Третього Рейху: сатаністи чи атеїсти?

Церква Співзасновників Третього Рейху: сатаністи чи атеїсти?

Колись давно моя колєжанка, мудра православна женщина з Ірпеня пояснила, чому чревоугодіє і содомія такі часті гості в келіях монахів УПЦ МП.

За її словами дрібні біси дійсно полюбляють монастирі, оскільки для них спокусити "слугу божу" є особливим досягненням.

Пам'ятаю, тоді я з інтересом вислухав її пояснення. Про котре згадав після недавніх спроб освоїти працю про християнських гностиків перших віків нашої ери і проаналізувати висловлювання тов. Гундяєва про те, що вбивати українців - справа благословенна і богоугодна.

Замучена канонічним фашизмом РПЦ ліберальна публіка одразу визначила його поведінку як сатанізм, котрий, погодьтеся, багато що пояснює.

Особливо якщо ви віруючий (-ча). Ну, дивіться, якщо дрібні демони спокушають дияконів - алкашів, крупніші - архієпископів-содомітів, чому Князі Пекла не можуть розпалювати вогонь нових хрестових походів у душах патріархів-нацистів?

Втім, кажуть, що останнім часом все більше православних ієрархів починає сумніватися у знанні тов. Гундяєвим Євангелія. Особливо від Матвія з його вікопомним "Хто взяв до рук меча, той від нього і загине".

Можливо тому мені більше подобається позиція, котра ставить під сумнів як належність РПЦ до християнства, так і до сатанізму.

Можливо тому, що християнин не може благословляти вбивство, а називати Кірюху сатаністом значить ображати послідовників ЛаВея.

Боюся, шо ні бога, ні чорта в його душі немає. Швидше за все таваріщ як і все оточення фюрера - атеїсти, оскільки лише відсутністю віри можна пояснити таке нехтування перспективою потрапити до пекла.

До котрого, попри свій атеїзм все-таки попаде ряжена нечисть Церкви Співзасновників Третього Рейху.

Читайте також: