Пошук

Сервісний центр в Обухові: успіхи і досягнення

Сервісний центр в Обухові: успіхи і досягнення

Сьогодні, 18 вересня у Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області, що знаходиться в Обухові по вул. Каштанова, 23, відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки його діяльності та презентовано нові запровадження у роботі закладу.

Про це повідомив мер міста Олександр Левченко на своїй сторінці у Facebook.

- Також були окреслені плани щодо завершення оновлення сервісних центрів Київщини та співпраці РСЦ МВС із Центрами надання адміністративних послуг.Питання відкриття даного закладу було досить необхідним і в грудні минулого року це стало можливим у нашому місті, - зауважив він.

- Ми знайшли потрібне приміщення, вклали кошти загальною сумою 2 млн. 977 тис. грн. на його капітальний ремонт та облаштування території навколо. І вже маємо за вісім місяців дохід в міський бюджет від діяльності Сервісного центру - 1 млн. 240,5 тис. грн, - додав він, - Але найголовніше це те, що такі важливі послуги, як реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна та видача посвідчень водія, видача міжнародних посвідчень водія, довідок про відсутність судимостей та інші, стали зручнішими та доступнішими для громадян.

Читайте також:

Коментарі