Пошук

У Богуславі стартував конкурс на честь учасника Медвинського повстання

У Богуславі стартував конкурс на честь учасника Медвинського повстання

Обухівський район, м. Богуслав. Оголошено про початок ІІ літературного конкурсу імені Івана Дубинця на кращі прозові твори.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку конкурсу.

До 119-річчя з Дня народження українського громадського діяча, публіциста, науковця, учасника Медвинського антибільшовицького повстання, автора книги спогадів “Горить Медвин” освітня ініціатива "Медвин. Повстання" спільно з Українським інститутом національної пам'яті, Національним музеєм Революції Гідності, Фундацією імені Івана Багряного, Товариством дослідників України, громадською організацією "Молодь в тренді", Музеєм історії Богуславщини оголошує ІІ літературний конкурс імені Івана Дубинця на кращі прозові твори, йдеться у повідомленні.

До участі з 30 січня до 15 березня 2022 року приймаються оригінальні малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). У конкурсі візьмуть участь тексти, що відповідатимуть вимогам:

• обсяг – до 1190 слів;
• мова – українська;
• у творі має згадуватися Медвин або Медвинське повстання.

Читайте також:

Конкурсні твори просимо надсилати у документі формату word на електронну адресу співорганізаторки освітньої ініціативи "Медвин. Повстання" Марини Гогулі marynagogulia@gmail.com. В електронному листі просимо зазначити відомості про автора конкурсного твору:

• прізвище, ім'я, по-батькові автора;
• населений пункт, район і область, звідки походить автор;
• дата народження;
• контактний телефон;
• а також зазначити, що автор підтверджує правдивість вказаної про себе інформації і дає згоду на обробку персональних даних.

Члени журі оцінюватимуть твори, не знаючи їх авторів.

До Дня народження Івана Дубинця, 30 березня 2022 року буде оголошено чотирьох переможців літературного конкурсу.

• троє переможців (двоє – серед дорослих учасників і один – серед учасників віком до 18 років), які отримають найвищу кількість балів від журі, отримають грошовий приз у розмірі 500 гривень і книжкові призи від організаторів конкурсу;
• окремий приз отримає і переможець, визначений засновником конкурсу – освітньою ініціативою "Медвин. Повстання".

Найкращі твори будуть опубліковані на сайті medvyn-povstannia.org.ua.

За оновленням інформації про конкурс слідкуйте на нашому сайті та на сторінці освітньої ініціативи "Медвин. Повстання" ("Сторіччя Медвинського антибільшовицького повстання") у Facebook.